Очищена від забруднень і пом'якшена вода у вашому будинку

Принцип дії приладу простий: фільтр приєднується до водопроводу, що подає холодну воду, автоматично очищає потоки води і тримає під контролем усі технічні процеси.

Заздалегідь очищена рідина потрапляє в корпус фільтра, всередині якого знаходиться матеріал для фільтрації та аналізу хімічного складу рідини. Всього в матеріалі - 5 складових, які затримують залізо, марганець і солі, не даючи їм потрапити в питну воду. очищена рідина потрапляє до користувача через центральну трубу водогону.

Коли фільтруючий матеріал втрачає свої ресурси, фільтр автоматично переходить в режим регенерації, але лише на час мінімального користування водою, щоб користувач завжди міг її отримати.
Інтенсивність подачі води регулюється керуючим клапаном і адаптується так, щоб чистої води користувачеві було досить навіть на період активного споживання рідини, зокрема, під час вихідних.

Багатофункціональний клапан від американської компанії Clack Corporation має цілу низку переваг

В результаті фільтр забезпечує м'яку воду без заліза, сяючу посуд, здорову шкіру і волосся, а також хороший стан одягу після прання в поєднанні з економією прального порошку і захистом побутової техніки від зносу.

Головні переваги:

 • автоматичний, безшумний режим роботи;
 • можливість отримати очищену і м'яку воду без будь-яких зусиль;
 • якісний матеріал для фільтрації;
 • економно витрачається сіль, забезпечується низький рівень стоків;

Результати користування

В результаті фільтр забезпечує м'яку воду без заліза, сяючий посуд, здорову шкіру і волосся, а також хороший стан одягу після прання в поєднанні з економією прального порошку та захистом побутової техніки від зносу.

Перейти у магазин

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте

Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Необхідність очищення води у приватному будинку

Власники індивідуальних споруд після буріння свердловин на території домоволодіння незадоволені якістю води через її неприємний запах, високу жорсткість, забрудненість, поганий смак. Така рідина містить пестициди, які потрапляють із сільськогосподарських угідь, солі важких металів, мікроорганізми, надлишок заліза. В результаті вода стає непридатною для використання в їжу та пиття. При її постійному вживанні людина ризикує отримати важкі захворювання: онкологічні хвороби, отруєння, зниження імунітету, сухість шкіри, розлади кишківника, порушення нормальної роботи нервової системи.

Переваги елементів водоочищення

Забруднена органічними та неорганічними речовинами вода приносить шкоду не тільки здоров’ю людини. Від її незадовільного стану на побутових приладах та посуді утворюється накип, а в водопровідних трубах з’являється слиз та іржа. З часом система подачі води та побутові прилади виходять із ладу.

Для уникнення цих проблем необхідна система очистки води для будинку – елементи водоочищення, різноманітні за ціною, конструкцією, способом монтажу. Їх функція – відновлення органолептичних властивостей рідини, зокрема кольору, смаку, запаху. Очищення відбувається на молекулярному рівні, тому вода має не тільки зовні естетичний вигляд: її правильний хімічний склад сприяє збереженню здоров’я людини та стабільній роботі всіх побутових приладів протягом десятиліть.

Система фільтрації води:

 • пом’якшує рідину завдяки іонному обміну;
 • очищує від механічних домішок, у тому числі глини, піску;
 • виводить хімічні сполуки: залізо, марганець, сірководень;
 • комплексно очищує воду від різноманітних домішок.

Різновиди фільтрів

Найпростішим варіантом для домашнього використання є побутовий фільтр для води. Серед найпопулярніших різновидів відзначають:

 1. Глечик.
 2. Насадка для крана.

Їхні переваги – це помірна ціна, мобільність, простота у використанні. Побутові фільтри позбавляють від запаху хлору, затримують механічні домішки у вигляді іржі та мулу. Вони компактні та зручні.

Якщо рідина надто забруднена, варто використовувати системи очистки води в індивідуальному будинку, які функціонують комплексно:

 • зменшують жорсткість;
 • видаляють органічні та неорганічні сполуки.

Фільтр комплексного очищення води діє так:

 1. Пом’якшує рідину.
 2. Очищає її від марганцю, заліза, аміаку та органічних сполук.

Пристрій працює автоматизовано, містить у складі кілька фільтрувальних елементів. Використовувати його можна залежно від режиму експлуатації та моделі.

Критерії правильного вибору фільтра для очищення води

Щоб система для очищення води діяла ефективно, перед придбанням продукції необхідно провести хімічний аналіз рідини; за потреби її аналізують на наявність мікробіологічних частинок. Завдяки цьому стають відомими наступні показники:

 • загальна жорсткість води;
 • вміст заліза;
 • концентрація марганцю;
 • сухий залишок;
 • наявність запахів та механічних домішок.

Звертайтесь до спеціалістів СВЦ «Аналіз Води», щоб отримати послуги з:

 1. Правильного вибору системи очистки води відповідно до результатів її аналізу.
 2. Розрахунку необхідної продуктивності елементів водоочищення.
 3. Розміщення системи у приміщенні відповідно до вимог.
 4. Розрахунку вартості обладнання та експлуатаційних витрат.

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте