Очищена від забруднень і пом'якшена вода у вашому будинку

Принцип дії приладу простий: фільтр приєднується до водопроводу, що подає холодну воду, автоматично очищає потоки води і тримає під контролем усі технічні процеси.

Заздалегідь очищена рідина потрапляє в корпус фільтра, всередині якого знаходиться матеріал для фільтрації та аналізу хімічного складу рідини. Всього в матеріалі - 5 складових, які затримують залізо, марганець і солі, не даючи їм потрапити в питну воду. очищена рідина потрапляє до користувача через центральну трубу водогону.

Коли фільтруючий матеріал втрачає свої ресурси, фільтр автоматично переходить в режим регенерації, але лише на час мінімального користування водою, щоб користувач завжди міг її отримати.
Інтенсивність подачі води регулюється керуючим клапаном і адаптується так, щоб чистої води користувачеві було досить навіть на період активного споживання рідини, зокрема, під час вихідних.

Багатофункціональний клапан від американської компанії Clack Corporation має цілу низку переваг

В результаті фільтр забезпечує м'яку воду без заліза, сяючу посуд, здорову шкіру і волосся, а також хороший стан одягу після прання в поєднанні з економією прального порошку і захистом побутової техніки від зносу.

Головні переваги:

  • автоматичний, безшумний режим роботи;
  • можливість отримати очищену і м'яку воду без будь-яких зусиль;
  • якісний матеріал для фільтрації;
  • економно витрачається сіль, забезпечується низький рівень стоків;

Результати користування

В результаті фільтр забезпечує м'яку воду без заліза, сяючий посуд, здорову шкіру і волосся, а також хороший стан одягу після прання в поєднанні з економією прального порошку та захистом побутової техніки від зносу.

Перейти у магазин

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте

Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте