Готові Рішення

Чиста та питна вода у вас на кухні


Фільтр глечик

Фільтр-глечик є зручним та дешевим пристроєм для очищення води в побутових умовах. Напівпроникна мембрана, на яку під тиском подається вода, затримує бактерії, механічні сполуки та частинки хлору, частково пом’якшуючи воду. Ступінь очищення поступається стаціонарним фільтрам, підключеним до водопроводу, але завдяки своїй компактності та мобільності фільтри-глечики з успіхом використовуються вдома, на роботі та під час подорожей. Для того, щоб чиста вода завжди була під рукою, достатньо міняти картриджі раз на місяць.

Зворотний осмос

Технологія зворотного осмосу залишається найбільш досконалим засобом очищення води в побуті та промисловості. Слід зауважити, що мікропори напівпроникної мембрани пропускають лише молекули води разом з розчиненим в ній киснем. З метою відновлення природного складу води використовуються спеціальні змінні картриджі, заповнені гранулами мінералів.

Потрійна система

Для професійної водопідготовки використовуються проточні фільтри Ecosoft. Водопровідна вода проходить в них три послідовні ступені очищення. Картриджі фільтрів підібрані з урахуванням властивостей української води. Унікальна технологія Ecosoft надійно очищує воду від органічних сполук, механічного забруднення, нафтопродуктів та неприємного запаху а також робить її м’якою. Чайник та кавоварка назавжди позбудуться накипу. Вода стає безпечною для здоров’я, отримує приємний смак та ідеально підходить для пиття, приготування їжі та напоїв.


Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте

Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Вживання звичайної водопровідної води не тільки не приносить ніякої користі організму, а ще може стати причиною погіршення стану здоров’я. Аби не наражати себе та своїх рідких на небезпеку важливо організувати ефективну систему очищення води, яка буде максимально відповідати вашим потребам та бюджету.

Забрудненість води

Системи очищення потрібні для того, щоб мінімізувати або повністю прибрати з питною води наступні компоненти:

Система зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу вважать найбільш ефективними, очищення води в них здійснюється на молекулярному рівні. Принцип роботи полягає в тому, що мембрана, яка міститься в системі, пропускає тільки молекули води і кисня, а всі інші речовини зливаються до каналізації.

До мембрани вода подається під певним тиском, якщо в водопровідній системі цей тиск не досягає необхідних параметрів, використовується система очищення води зворотного осмосу з помпою, яка підвищує тиск.

Вся очищена вода зберігається в накопичувальному баку, це потрібно для того, щоб користувач не витрачав свій час на очікування процедури очищення, а мав доступ до води в будь-який момент.

Встановлюють системи зворотного осмосу зазвичай під кухонною мийкою, але це не обов’язкова умова, головне забезпечити зручне підключення до систем водопостачання і водовідведення та захистити систему від прямих сонячних променів. В процесі експлуатації потрібно також періодично змінювати картриджі і мембрану та дезінфікувати сам фільтр.

Проточні фільтри

Проточні фільтри для води не в змозі очистити воду до показників системи зворотного осмосу, але, не зважаючи на це, являється найбільш популярним пристроєм для очищення води. Пов’язано це з доступною ціною фільтра в поєднанні з доволі високими показниками чистоти води, вона цілком придатна до вживання та приготування їжі.

Проточна фільтруюча система складається з декількох картриджів, кожен з яких відповідає за очищення від певного забрудника. Для більшої ефективності перед встановленням рекомендують виявити які домішки та метали характерні для води, яка постачається в вашу оселю. Для цього необхідно провести аналіз води.

Встановлюють проточні фільтри для води під мийку, кожні 3-4 місяці необхідно проводити заміну картриджів. Але не потрібно чекати закінчення цього терміну, якщо ви помітите зміну смаку або запаху води.

Фільтр глечик для води

Фільтр глечик для води являє собою пластикову ємність, в яку встановлений картридж для очищення води. Даний вид фільтрів не потребує підключення до системи водопостачання, але характеризується нижчим ступенем очищення води.

Принцип роботи такий же, як і в проточних фільтрах: картриджі очищують води від шкідливих домішок. Безперечною перевагою фільтрів кувшинів являється їхні компактні розміри, завдяки чому їх можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але й на робочому місці, в подорожах та поїздках. До переваг також відноситься невисока ціна. Як і в випадку з іншими системами очищення, кувшини потребують регулярної заміни картриджів.

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте