Готові Рішення

Чиста та питна вода
у вас на кухні


Фільтр глечик

Це найбільш просте й дешеве рішення водоочистки. Основне призначення фільтрів глечиків — очистити воду від механічних домішок , хлору та частково від жорсткості . Ступінь очищення на порядок нижча ніж у фільтрів підключених до водопроводу . Фільтри-глечики мобільні і компактні, їх можна успішно експлуатувати і вдома, і в дорозі. З ними чиста вода завжди під рукою. Частота заміни картриджів — раз на місяць.

Зворотний осмос

Зворотний осмос - найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах. Основний елемент фільтра - мембрана, на яку подається вода під тиском . Завдяки мікропорам пропускає лише молекули води та розчинений в ній кисень . Після мембрани чиста вода поступає в накопичувальний бак. Для відновлення мінерального складу води в фільтрі є спеціальний картридж-мінералізатор. Це змінний елемент, заповнений гранулами мінералів.

Потрійна система

Професійний проточний фільтр завдяки унікальній технології , забезпечує достойну якість очищення водопровідної води від шкідливих домішок. У фільтрі Ecosoft вода послідовно проходить 3 стадії очищення. Спеціально підібрані для української води картриджі зроблять її чистою і прозорою. Кількість мінеральних речовин в ній знижується, вода стає м'якою - тепер можна забути про накип в чайнику .


Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте

Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Вживання звичайною водопровідної води не тільки не приносить ніякої користі організму, а ще може стати причиною погіршення стану здоров’я. Аби не наражати себе та своїх рідких на небезпеку важливо організувати ефективну систему очищення води, яка буде максимально відповідати вашим потребам та бюджету.

Забрудненість води

Системи очищення потрібні для того, щоб мінімізувати або повністю прибрати з питною води наступні компоненти:

Сисьема зворотного осмосу

Системи зворотного осмосу вважать найбільш ефективними, очищення води в них здійснюється на молекулярному рівні. Принцип роботи полягає в тому, що мембрана, яка міститься в системі, пропускає тільки молекули води і кисня, а всі інші речовини зливаються до каналізації.

До мембрани вода подається під певним тиском, якщо в водопровідній системі цей тиск не досягає необхідних параметрів, використовується система очищення води зворотного осмосу з помпою, яка підвищує тиск.

Вся очищена вода зберігається в накопичувальному баку, це потрібно для того, щоб користувач не витрачав свій час на очікування процедури очищення, а мав доступ до води в будь-який момент.

Встановлюють системи зворотного осмосу зазвичай під кухонною мийкою, але це не обов’язкова умова, головне забезпечити зручне підключення до систем водопостачання і водовідведення та захистити систему від прямих сонячних променів. В процесі експлуатації потрібно також періодично змінювати картриджі і мембрану та дезінфікувати сам фільтр.

Проточні фільтри

Проточні фільтри для води не в змозі очистити воду до показників системи зворотного осмосу, але, не зважаючи на це, являється найбільш популярним пристроєм для очищення води. Пов’язано це з доступною ціною фільтра в поєднанні з доволі високими показниками чистоти води, вона цілком придатна до вживання та приготування їжі.

Проточна фільтруюча система складається з декількох картриджів, кожен з яких відповідає за очищення від певного забрудника. Для більшої ефективності перед встановленням рекомендують виявити які домішки та метали характерні для води, яка постачається в вашу оселю. Для цього необхідно провести аналіз води.

Встановлюють проточні фільтри для води під мийку, кожні 3-4 місяці необхідно проводити заміну картриджів. Але не потрібно чекати закінчення цього терміну, якщо ви помітите зміну смаку або запаху води.

Фільтр глечик для води

Фільтр глечик для води являє собою пластикову ємність, в яку встановлений картридж для очищення води. Даний вид фільтрів не потребує підключення до системи водопостачання, але характеризується нижчим ступенем очищення води.

Принцип роботи такий же, як і в проточних фільтрах: картриджі очищують води від шкідливих домішок. Безперечною перевагою фільтрів кувшинів являється їхні компактні розміри, завдяки чому їх можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але й на робочому місці, в подорожах та поїздках. До переваг також відноситься невисока ціна. Як і в випадку з іншими системами очищення, кувшини потребують регулярної заміни картриджів.

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте