Чиста та питна Вода для Промислових Об'єктів

Очищена вода на підприємстві – запорука високої якості та безпеки товарів. Один із компонентів для створення ідеального та безпечного продукту.

Для виробництва фільтруюче обладнання підбирається індивідуально, згідно вимог замовника та продуктивності виробничих потужностей. Ми забезпечуємо повний цикл послуг від початкової точки, а саме аналізу води, інженерного розрахунку до встановлення та запуску з гарантією, та подальшим сервісним обслуговуванням.

Завдяки багаторічному досвіду, колективу, який складається з професіоналів своєї справи, наявності філіалів в усіх областях України ми маємо змогу надавати своїм клієнтам наступний ряд послуг:

 • Огляд об’єкту, примірка необхідного устаткування, надання консультативних послуг по вибору найкращих варіантів обладнання, розрахунок та проектування систем водоочищення;
 • Доставка, встановлення, налаштування та запуск обладнання. Надається гарантія та забезпечується подальше сервісне обслуговування;
 • Заміна фільтрів, мембран та картриджів на встановленому обладнанні для очищення води;
 • Усунення дефектів на встановлених системах, очищення та програмування управляючого клапана.

При виникненні запитань щодо вартості робіт, наявності певного обладнання та інших питань необхідно звернутись до менеджера, подзвонивши за наданим номером телефону або залишивши письмову заявку на офіційному сайті компанії.

Перейти у магазин

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте

Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Використання промислових водоочисних установок

Промислові фільтри для очистки води – системи, що мають високу продуктивність, завдяки чому очищують значні обсяги рідини. Їх використовують у:

Промислові водоочисні системи

Крім зазначених сфер, промислові водоочисні фільтри застосовують для води на розлив.

Щоб обрати необхідний фільтр, варто враховувати:

 • потрібну продуктивність виробу, який у достатній кількості забезпечить чистою водою;
 • призначення;
 • якість рідини, отриманої в результаті очищення.

Промислові системи очищення води поділяються на 3 основні групи:

 1. Фільтри проточного типу.
 2. Фільтри для очищення питної води.
 3. Фільтри зворотного осмосу та системи ультрафільтрації.

Перша група виробів відрізняється доступною ціною, друга дозволяє отримати рідину, максимально безпечну для людського здоров’я, а третя використовується для де мінералізації води у промислових масштабах, де необхідно фільтрувати велику кількість рідини.

Особливості методу знезараження

Технологія знезараження питної води передбачає використання ультрафіолетових променів. Рідина позбувається не тільки солей, амонію, марганцю чи заліза, а також органічних домішок: хвороботворних мікроорганізмів, вірусів чи бактерій. Знезаражена ультрафіолетом вода використовується в:

 1. Медичних установах.
 2. Сільському господарстві.
 3. Різних промислових сферах та галузях виробництва.

Метод відрізняється вигодою в економічному плані, безпечністю для здоров’я та ефективністю. У процесі обробки у воду не потрапляють різні домішки, зате рідина позбавляється від патогенних мікроорганізмів.

Фільтри для води промислові

Найбільш використовувані типи фільтрів

Фільтр очистки води від заліза

У промисловості використовують фільтр для води від заліза. Він необхідний, коли рідина має присмак металу або червоно-бурий відтінок. Щоб вибрати продукцію, яка відповідала б потребам виробництва, необхідно встановити точну кількість заліза в воді лабораторними методами. Фільтри для обеззалізнювання води поділяються на 3 типи:

 • реагентні;
 • безреагентні;
 • комплексні системи.

Перший тип виробів має високу продуктивність, обладнаний наповнювачем із зернистою структурою. Проходячи через фільтр, гранули заліза та інших небажаних домішок осідають на наповнювачеві. Фільтри без реагентів позбавляють рідину від заліза та розбавлених газів. Для їх промивки не використовуються реагенти та інші добавки. Комплексні системи відрізняються багатофункціональністю: вони передбачають багатоступеневе очищення води.

У промисловості затребуваним є фільтр механічної очистки води. Завдяки ньому мутна на вигляд рідина позбавляється видимих домішок:

 • глини;
 • піску;
 • іржі;
 • мікроорганізмів;
 • небажаних хімічних елементів.

Основне завдання фільтра механічної очистки – підготувати воду для подальшої остаточної фільтрації, коли рідина позбавиться домішок на молекулярному рівні. На виробництві продукція встановлюється як первинний бар’єр для допоміжної очистки води. Фільтри бувають:

 1. Магістрального.
 2. Колонного.
 3. Сітчастого типу.

СВЦ «Аналіз Води» допоможе обрати серед широкого асортименту фільтрів для різних галузей промисловості необхідну продукцію, яка відповідатиме вимогам конкретного виробництва. Ми надаємо послуги:

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте