Чиста та питна Вода
для Промислових Об'єктів

Очищена вода на підприємстві – запорука високої якості та безпеки товарів . Один із компонентів для створення ідеального та безпечного продукту .

Для виробництва фільтруюче обладнання підбирається індивідуально , згідно вимог замовника та продуктивності виробничих потужностей . Ми забезпечуємо повний цикл послуг від початкової точки , а саме аналізу води , інженерного розрахунку до встановлення та запуску з гарантією , та подальшим сервісним обслуговуванням .

Досвід багатьох років та лідерські позиції на ринку , наявність кваліфікованих спеціалістів і представництв по всіх регіонах країни . Дає нам можливість , надавати ряд послуг :
- Виїзд на огляд об’єкта , консультація та примірка обладнання , інженерний розрахунок та проектування систем водоочистки ;
- Поставка , монтаж , пуск та налаштування обладнання з гарантією та подальшим сервісним обслуговуванням ;
- Доробка та удосконалення вже встановленого водоочисного обладнання , заміна фільтруючого матеріалу , мембранних елементів та картриджів ;
- Усунення поломок та несправностей у вже встановлених системах , сервіс , чистка та програмування управляючого клапана .

Потенційні замовники мають можливість проконсультуватися з приводу вартості , необхідних характеристик , наявності та інших супутніх питань з нашим менеджером за наданими телефонами , або залишивши заявку на сайті .

Перейти у магазин
Фото реалізованих проектів, системи встановлені нашою командою.

Портфоліо

Наші фахівці допоможуть у виборі системи очищення води згідно ваших потреб, індивідуальних побажань та фінансових можливостей.
Залиште заявку або зателефонуйте